W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.45. będziemy prosić o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Rozpoczęcie nabożeństw majowych w piątek 30 kwietnia o godz. 18.30 z procesją wokół kościoła. W dni powszednie nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.30, natomiast w niedziele o godz. 15.00.

W tym tygodniu będą spotkania dla przygotowujących się do bierzmowania:

– poniedziałek na mszy św. o godz. 19.00 dla uczniów, którzy w zeszłym roku ukończyli 8 klasę

– środa na mszy św. o godz. 19.00 dla uczniów kl. 8.

Obecność obowiązkowa.

Pragnę serdecznie podziękować za wszelkie ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę i wpłacone na konto parafialne, na cele remontowe świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność.

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela i dla najmłodszych majowy numer Stasia.

W tym tygodniu w sobotę o godz. 8.00 o sprzątanie kościoła bardzo proszę  Dzielnicę I. Niestety w tą sobotę z Bębenek nikt nie przyszedł do sprzątania, nie złożono też ofiary na kwiaty.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

W tym tygodniu patronuje nam:

czwartek 29 kwietnia – św. Katarzyna Sieneńska (1347-1380), dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy.