Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Składka z tego drugiego dnia świąt będzie przeznaczona na utrzymanie Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie.

Z racji oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość o pokarmów mięsnych.

Pragnę podziękować wszystkim za przygotowanie naszego kościoła do przeżywania tych najważniejszych świąt chrześcijańskich: za jego posprzątanie, za przygotowanie dekoracji, za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na dekorację świąteczną, za przygotowanie liturgii na czas Triduum Paschalnego oraz za czynny i żywy udział w liturgiach minionych dni. Niech Wam wszystkim Dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.

W środę nabożeństwo do MB nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

Podczas paschalnej oktawy przeżywać będziemy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca.

W piątek spowiedź od godz. 17.00. O 17.30 wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone nabożeństwem do Najświętszego Serca Jezusowego w duchu wynagrodzenia za grzechy nasze i całego świata. Do chorych pójdę od godz. 8.00.

W sobotę – zapraszam na wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi różaniec o godz. 17.30.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 17.00.

Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczyna się w naszej ojczyźnie Tydzień Miłosierdzia.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Podbagnie i Wiślana.  Sprzątali: Aneta Opyd, Małgorzata Zmarzły, Wiesława Piwowarczyk, Agata Pająk, Władysława Kosowska.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Kasperczyków.

O porządki bardzo prosimy w piątek od godz. 16.00.

Zachęcam do nabycia prasy katolickiej, szczególnie STASIA dla najmłodszych.