W środę nabożeństwo do MB nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Na mszę św. o godz. 18.00 zapraszam uczniów kl. VI przygotowujących się do bierzmowania. Po mszy św. krótkie spotkanie.

 

Na cmentarzu został zainstalowany nowy krzyż. W związku z tym w piątek o godz. 17.00 będzie obrzęd jego poświęcenia, i nabożeństwo do miłosierdzia Bożego za zmarłych spoczywających na tym cmentarzu. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

 

W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.30 zapraszam na błogosławieństwo dzieci.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Piaski.  Sprzątali: Elżbieta Fuczek, Jadwiga Kusior, Magdalena Glistak, Krystyna Baluś, Barbara Parzymięso, Justyna Migas, Alicja Nędza, Bogusława Mucha, Teresa Basza.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Kościelna.

O porządki bardzo prosimy w piątek od godz. 16.00. 

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz