Dziś o godz. 15.00 zapraszam na nabożeństwo eucharystyczne, podczas którego wspólnie odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz ponowimy Akt oddania świata Bożemu Miłosierdziu.

 

Z racji przeżywanych w ostatnim czasie wielkich dni Wielkiego Tygodnia i oktawy wielkanocnej jutro przypada przeniesiona z 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Podczas wieczornej Eucharystii będzie można zaangażować się w Dzieło Adopcji przez zobowiązanie, że podejmie się modlitwy w intencji nienarodzonego dziecka i jego rodziców.

Deklaracje wystawione są w przedsionku. W poniedziałek za ławkami będzie koszyczek do którego będzie można złożyć wypełnioną część deklaracji.

 

W poniedziałek na mszę św. o godz. 18.00 zapraszam uczniów kl. VII przygotowujących się do bierzmowania. Po mszy św. spotkanie.

 

W środę nabożeństwo do MB nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

 

W piątek 12 kwietnia nasz dekanat zaproszony jest na czuwanie przy relikwiach rodziny Ulmów w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach. O godz. 9.00 msza św., a następnie do godz. 11.00 możliwość indywidualnej modlitwy. Relikwie będą w Wadowicach od czwartku od godz. 18.00 do piątku do godz. 15.00.

 

W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 będzie poświęcenie książeczek dla dzieci komunijnych.

 

W przyszłą niedzielę, która będzie przeżywana jako Niedziela Biblijna, rozpoczniemy Tydzień Biblijny. W tym szczególnym Tygodniu, ale nie tylko, zachęcam wszystkich Parafian do wzięcia Pisma Świętego, jego czytania i medytowania.

 

Bóg zapłać za złożone w marcu ofiary na remont dachu w kwocie 19 500 zł.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Kasperczyków.  Sprzątali: Beata Paczuska, Teresa Paczuska, Władysława Lichota, Grażyna Wierzba.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Piaski.

O porządki bardzo prosimy w piątek od godz. 16.00. 

 

Zachęcam do nabycia prasy katolickiej, szczególnie STASIA dla najmłodszych.

 

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz