Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, natomiast w piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30

Kończyny nasze parafialne rekolekcje, wielkie Bóg zapłać ks. dr Bogusławowi Nagelowi za głoszone słowo i wspólną modlitwę. Życzymy, aby Maryja zawsze była dla księdza oparciem w wypełnianiu woli Bożej.

Spowiedź wielkopostna będzie w naszej parafii w Wielki Poniedziałek rano od 8.00 do 9.30 i popołudniu od 16.00 do 18.00.

We wtorek będziemy przeżywali uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Patrona Kościoła powszechnego.

W środę nabożeństwo do MB nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

W piątek zapraszam na nabożeństwo do św. Rity. Ponieważ o  godz. 17.30 jest droga krzyżowa, nabożeństwo odprawimy po mszy św.

Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na każdej mszy św. Natomiast o godz. 10.30 uroczysta procesja z palmami. Po mszy św. Koło Gospodyń Wiejskich organizuje konkurs na tradycyjną i najwyższą palmę.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy II i III. Sprzątali: Barbara Lelito, Elżbieta Kwarciak, Grażyna Wierzbic, Małgorzata Szeliga, Anna Tarabuła.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Podlesie.

O porządki bardzo prosimy w piątek od godz. 16.00.

Zachęcam do nabycia prasy katolickiej.