Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, natomiast w piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15

 

W dniach od 15 do 17 marca czyli od piątku do niedzieli, przeżywać  będziemy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. dr Bogusław Nagel. Program rekolekcji jest wywieszony w przedsionku i zamieszczony na stronie internetowej parafii.

Wszyscy jesteśmy zobowiązani do przeżycia raz w roku rekolekcji. Rodziców proszę, aby dopilnowali by dzieci szkolne przyszła na swoje nauki, młodzież ze szkół średnich, jeśli nie ma u siebie w szkole rekolekcji, to proszę o przyjście na mszę św. wieczorną z nauką ogólną.

Spowiedź wielkopostna będzie w naszej parafii w Wielki Poniedziałek.

 

W środę nabożeństwo do MB nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy I. Sprzątali: Zofia Kosowska, Marita Kosowska, Danuta Makusiewicz, Agnieszka Sarna.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy II i III.    

O porządki bardzo prosimy w sobotę od godz. 9.00. 

 

Zachęcam do nabycia prasy katolickiej.

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz