W adwentowym czasie oczekiwania na przyjście Chrystusa, czuwamy razem z Maryją na mszach św. roratnich we wtorki i czwartki o godz. 7.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do  MB Nieustającej Pomocy.

W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.30 będzie poświęcenie medalików dla dzieci komunijnych.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Do Bębenek. Sprzątali: Zofia Jaros, Bogumiła Pająk, Janina Jarczyk, Stanisława Handzlik, Joanna Mucha, Marika Noworyta, Kamila Szumniak, Gabriela Bulek.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Bębenki.

O porządki bardzo prosimy w piątek od 16.00.

W zakrystii można nabyć świece na stół wigilijny. W tym roku od każdej świecy parafia odprowadza do Caritas 12 zł.

Za ławkami prasa katolicka, nowy grudniowy numer Stasia i kalendarze misyjne na 2024 rok za dowolną ofiarę.

Obchodzącym urodziny i imieniny w tym tygodniu składam najlepsze życzenia.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

Środa – św. Łucja, dziewica i męczennica z czasów najkrwawszych prześladowań za panowania cesarza Dioklecjana, ze względu na piękne i duże oczy, którymi ściągała powszechną uwagę i które kazała sobie wyłupić, przyzywana jest przy chorobach oczu.

Czwartek – św. Jan od Krzyża, wielki hiszpański mistyk, reformator zakonu karmelitańskiego i autor wielu dzieł z duchowości.