W środę o godz. 17.30 Nowenna do  MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek święto św. Andrzeja, Apostoła.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź rano przed mszą św. i od godz. 16.00 do 17.30. O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem do Serca Pana Jezusa.

Do chory pójdę od godz. 8.00.

W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszą sobotę miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.30. Zachęcam do uczestnictwa i przyjęcia komunii św. wynagradzającej.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 17.00.

.

Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą adwentu. Rozpoczynamy czas czuwania i przygotowania na przyjście Chrystusa. Roraty we wtorki i czwartki o godz. 7.00, w pozostałe dni powszednie o godz. 18.00.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Piaski. Sprzątali: Zofia Klimara, Małgorzata Wanat, Magdalena Glistak, Ilona Sowa, Magdalena Kosowska-Jędryczka, Elżbieta Fuczek, Krystyna Baluś, Teresa Basza, Iwona Drabiec, Alicja Nędza, Wiesława Wróblewska, Bogusława Mucha.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Kościelna.

O porządki bardzo prosimy w piątek od 15.00.

Za ławkami do nabycia prasa katolicka.

Wystawione kalendarze misyjne na rok 2024 można zabrać za dobrowolną ofiarą