Nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.00.

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w ramach różańca.

Przyszła niedziela obchodzona będzie w całej Polsce jako Dzień Papieski. Przed kościołami zbierane będą datki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Na mszy św. o godz. 10.30 błogosławieństwo dzieci. Zapraszam rodziców z małymi dziećmi jak i te z pierwszych klas szkoły podstawowej.

W przedsionku do kościoła wyłożone są kartki wypominkowe – roczne i jednorazowe. Bardzo proszę, aby imiona pisać w mianowniku: Władysław – Władysława, Stanisław – Stanisława i o ile to możliwe grupować imiona zmarłych do jednego nazwiska, tak aby nazwisk nie powtarzać przy kolejnych imionach. To usprawni czytanie wypominków i pozwoli mi nieco dłużej pozostać w konfesjonale.

Wypominki można składać w zakrystii przy okazji każdej mszy św.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Wilczak. Sprzątali: Anna Kuchta i Krystyna Noworyta.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy I.

O porządki bardzo prosimy w piątek od 16.00.

Za ławkami do nabycia prasa katolicka.

Poniedziałek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa i zakonnika

Wtorek – wspomnienie bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy i zakonnicy