Dzisiaj przed kościołem dzieci i młodzież z grup parafialnych zbierają ofiary na ich duszpasterstwo w parafii, dekanacie i diecezji. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

 

W środę o godz. 18.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

 

W przyszłą niedzielę przypada 1 października. Rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe, które odprawiane będą w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.00.

W tym dniu w naszej parafii będziemy gościć siostry z Wydziału Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Do Bębenek. Sprzątali: Zofia Jaros, Bogumiła Pająk, Amelia Paluch, Joanna Mucha, Aneta Piegzik, Elżbieta Kałuża, Kamila Szumniak, Marika Noworyta, Gabriela Bulek.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Bębenki.     

O porządki bardzo prosimy w piątek od 16.00. 

 

Zakończyliśmy tegoroczny remont ogrodzenia kościoła. Naprawione zostały 34 pola, dalszy ciąg prac przy ul. Św. Floriana – mam nadzieję – w przyszłym roku. Całkowity koszt wyniósł 11 000 zł. Pragnę podziękować wszystkim pracującym przy tym przedsięwzięciu. A są to: Edward Pająk, Mieczysław Nędza, Jan Pająk, Jan Cygan, Konrad Szafran, Wiesław Kuchta, Zbigniew Kuchta, Stanisław Kosowski, Jerzy Szeliga, Witek Wierzba, Arkadiusz Michałowski, Tomasz Szostek, Przemysław Nowak, Aleksander Lelito, Zbigniew Kosowski, Andrzej Paliwoda, Jolanta Szczurek.

Bóg zapłać za ofiary złożone na cele remontowe w ubiegłą niedzielę i wpłacone na konto parafialne.

 

Za ławkami do nabycia prasa katolicka.

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz