W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, ale też patrona dzieci i młodzieży. Na mszę św. o godz. 19.00 zapraszam szczególnie uczniów kl. VI i VII, którzy rozpoczną kolejny rok przygotowania do sakramentu bierzmowania.

 

W środę o godz. 18.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Na mszy św. o godz. 19.00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

 

W czwartek święto św. Mateusza, patrona naszego pana kościelnego. Z tej racji życzymy mu wszelkich Bożych łask i opieki Matki Bożej.

 

W piątek zapraszam do wspólnej modlitwy za przyczyną św. Rity. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 18.30.

 

W sobotę wspomnienie św. Ojca Pio, kapłana.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Piaski. Sprzątali: Barbara Parzymięso, Zofia Klimara, Antonina Nędza, Jadwiga Kusior, Elżbieta Fuczek, Alicja Nędza, Teresa Basza, Małgorzata Wanat, Bogusława Mucha, Justyna Migas, Iwona Drabiec, Wiesława Wróblewska.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Do Bębenek.     O porządki bardzo prosimy w piątek od 16.00. 

 

Za ławkami do nabycia prasa katolicka.

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz