Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego świętowania odpustu parafialnego, dziękuję za tak liczne uczestnictwo w sumie odpustowej. Niech Maryja wyprasza Wam wszystkie potrzebne łaski u swojego Syna.

 

W środę o godz. 18.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

 

W piątek święto Narodzenia NMP. Na wieczornej mszy św. błogosławieństwo ziarna przeznaczonego do siewu.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Kasperczyków. Sprzątali: Natalia Olszowik, Grażyna Wierzba, Beata Paczuska, Teresa Paczuska, Władysława Lichota, Antonina Gał.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Kościelna.     

O porządki bardzo prosimy w piątek od 16.00. 

 

W tym tygodniu kontynuujemy remont ogrodzenia wzdłuż ulicy Św. Floriana. Każdy, kto chciałby pomóc jest mile widziany. Panowie bardzo proszą o pomoc. Czeka nas przede wszystkim malowanie drewna i murku oraz kładzenie gontu bitumicznego na daszki.

 

Za ławkami do nabycia prasa katolicka, jest już wrześniowy numer STASIA.

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz