We wtorek wspominamy św. Szymona z Lipnicy, kapłana.

 

W środę o godz. 18.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

 

W czwartek wspomnienie bł. Czesława, kapłana.

 

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca, z tej racji o godz. 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone koronką do Miłosierdzia Bożego.

 

W sobotę święto św. Marii Magdaleny. W tym dniu przeżywamy w naszej parafii nabożeństwo ku czci św. Rity. O godz. 18.30 Koronka i Litania, a po mszy św. poświęcenie róż i oddanie czci relikwiom świętej.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Do Bębenek. Sprzątali: Aneta Piegzik, Gabriela Bulek, Kamila Szumniak, Joanna Mucha, Bogumiła Pająk, Zofia Jaros, Marika Noworyta, Józefa Paliwoda z ul. Świerkowej.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Bębenki.

O porządki bardzo prosimy w piątek od 16.00. 

 

Z małym opóźnieniem, ale tak czas się ułożył, serdecznie dziękuję za wszelkie życzenia i dobre słowa, które otrzymałem z okazji imienin. Szczególnie chciałbym wyrazić wdzięczność za dar mszy św. w mojej intencji i dwie Margaretki, które są codzienną modlitwą w intencji kapłana. Bóg zapłać również za wszelkie dary, szczególnie ten na nowy ornat dla naszej parafii.

Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, dziękuję za składane na tacę i wpłacane na konto parafii ofiary na cele remontowe kościoła.

 

Za ławkami do nabycia prasa katolicka.

 

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz