W poniedziałek święto św. Tomasza, Apostoła.

W czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed poranną i wieczorną mszą św.
W tym miesiącu nie będzie wizyty u chorych.

W tym tygodniu msze św. we wtorek i czwartek będą odprawione o godz. 19.00, poranna msza św. będzie tylko w piątek.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Piaski. Sprzątali: Teresa Basza, Józefa Kosowska, Zofia Klimara, Wiesława Wróblewska, Alicja Nędza, Antonina Nędza, Małgorzata Wanat, Elżbieta Fuczek, Iwona Drabiec, Anna Cygan. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Kościelna. O porządki bardzo prosimy w piątek od 16.00.

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela i dla najmłodszych lipcowy numer Stasia.

Wszystkim jubilatom i solenizantom życzę wszelkich łask Bożych i opieki Matki Bożej i świętych patronów.