Dzisiaj o godz. 15.00 Nabożeństwo czerwcowe. W dni powszednie Litanię do Serca Bożego odmawiamy po mszy świętej.

W środę wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika. O godz. 18.30 zapraszam na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

W piątek wspomnienie pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego.

Najbliższa sobota będzie pierwszą miesiąca. O godz. 18.30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Kasperczyków. Sprzątali: Beata Paczuska, Teresa Paczuska, Grażyna Wierzba, Władysława Lichota, Natalia Olszowik. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Piaski. O porządki bardzo prosimy w piątek od 16.00.

Za ławkami do nabycia prasa katolicka, jest nowy – lipcowy numer STASIA.

Wszystkim jubilatom i solenizantom życzę wszelkich łask Bożych i opieki świętych patronów.