W środę o godz. 18.30 zapraszam na nabożeństwo do św. Rity oraz nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Przed mszą św. odmówimy koronkę do św. Rity, a po mszy św. dalsza część nabożeństwa z poświęceniem róż i oddaniem czci relikwiom świętej.

W czwartek w kościele w Babicach o godz. 18.00 część uczniów klasy VIII przyjmie sakrament bierzmowania.

Przygotowanie dla nich będzie w Babicach w poniedziałek, wtorek i środę: o godz. 18.00 msza św., a po niej próba. W środę na mszę św. zaproszeni są również rodzice.

W piątek zakończenie roku szkolnego. Polecajmy wszystkie dzieci i młodzież opatrzności Bożej i opiece Matki Najświętszej.

W tym dniu na godz. 15.00 zapraszam na krótkie spotkanie Dzieci Maryi. Bardzo proszę, aby wszystkie dziewczynki z grupy były obecne.

W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Wiślana. Sprzątali: Krystyna Szafran, Adela Wierzba, Danuta Tuczek. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Kasperczyków. O porządki bardzo prosimy w piątek od 16.00.

Od dzisiaj można rezerwować terminy mszy św. na przyszły rok.

Za ławkami do nabycia prasa katolicka.

Wszystkim jubilatom i solenizantom życzę wszelkich łask Bożych i opieki świętych patronów.