Dzisiaj nasza parafia przyjmuje relikwie św. Rity. Dziękując za dar jej namacalnej obecności pośród nas, zwracajmy się do świętej z wszystkimi problemami naszego życia. Ufna modlitwa, niezachwiana wiara i czyste serce czynią cuda. Relikwie św. Rity będą wystawione na ołtarzu Serca Pana Jezusa.

 

Dzisiaj druga niedziela naszego 40-godzinnego nabożeństwa poprzedzającego Wielki Post. Po mszy św. o godz. 10.30 wystawieniem Najświętszego sakramentu. Zakończenie adoracji przed mszą św. o godz. 15.30.

 

We wtorek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy

 

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

 

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego.

 

Uczniów klasy VI zapraszam na spotkanie przygotowujące do bierzmowania w środę na mszy św. o godz. 17.00.

 

Uczniów klasy VIII przygotowujących się do bierzmowania zapraszam w poniedziałek na mszę św. o godz. 17.00, a następnie na spotkanie.

 

W sobotę o godz. 15.00 zapraszam Dzieci Maryi i wszystkie chętne dziewczyny na zabawę karnawałową w trakcie której wybierzemy najpiękniejsze stroje.

W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 15.30 spotkanie Rady Parafialnej.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Kościelna. Sprzątali: Grażyna Bębenek, Grażyna Klimara, Janina Adamczyk, Urszula Cygan. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Do Bębenek.     O porządki bardzo prosimy w sobotę od godz. 8.00.

 

Za ławkami do nabycia prasa katolicka.

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz