Dziś pierwszy dzień Roku Pańskiego 2023.

Wejdźmy w ten kolejny rok naszego życia z zaufaniem do Boga,

Który jest naszym Ojcem.

Pokój serca i chrześcijańska nadzieja

niech zwyciężają niepewność i lęk o jutro,

niech pomogą pokonać wszystkie trudności

w życiu małżeńskim, rodzinnym i społecznym.

Życzę zdrowia duszy i ciała na wszystkie dni

rozpoczynającego się Nowego 2023 Roku.

Najbliższy piątek obchodzić będziemy jako Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte w porządku niedzielnym.

Dziewczyny z grupy Dzieci Maryi będą przed kościołem rozprowadzać kadzidło. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone zostaną na działalność tej grupy.

Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Jest to też pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą św. Do chorych pójdę po mszy św. o godz. 8.00.

W Święto Trzech Króli zapraszam na adorację żłóbka, która rozpocznie się o godz. 15.00. Poprowadzi ją grupa Dzieci Maryi. Szczególnie zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkie dzieci.

Sobota będzie pierwszą miesiąca. Z tej racji zapraszam na Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 16.30, które jak zwykle poprowadzą Dzieci Maryi.

Przyszła niedziela obchodzona jest w Kościele jako Uroczystość Chrztu Pańskiego.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy II i III. Sprzątali: Barbara Lelito, Elżbieta Kwarciak, Grażyna Wierzbic, Małgorzata Szeliga, Anna Tarabuła.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Podlesie.

O porządki bardzo prosimy w sobotę od godz. 8.00.

Za ławkami do nabycia prasa katolicka, dla dzieci styczniowy numer STASIA.