Msze Święte roratne sprawowane są we wtorki i czwartki o godz. 7.00, a w pozostałe dni o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam!  

 

W czwartek, 8 grudnia, będziemy obchodzili uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Kościół upamiętnia tajemnicę Maryi, która jako jedyna z ludzi została poczęta bez zmazy grzechu pierworodnego.

 

Z racji tej uroczystości dzieci komunijne będą miały poświęcenie medalików w środę na mszy św. o godz. 17.00. Na tę mszę św. z racji patronalnego święta, zapraszam też Dzieci Maryi wraz z rodzinami. Mszę św. odprawie w ich intencji.

 

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o 16.30. 

 

W zakrystii można nabyć świece Caritasu na stół wigilijny. Dochód zostanie przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Parafia przekazuje 9 zł. od każdej świecy. Jeżeli zostanie złożona większa ofiara przeznaczymy ją na funkcjonowanie grup dziecięcych w parafii.

 

W przyszłą niedzielę po mszach świętych będzie można złożyć ofiarę do puszek w ramach Dnia modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Kościelna. Sprzątali: Grażyna Bębenek, Władysława Zborowska, Halina Sędzielarz, Władysława Michniak, Zofia Pająk, Janina Adamczyk, Grażyna Klimara, Jolanta Kurdziel, Urszula Cygan.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Do Bębenek. 

O porządki bardzo prosimy w sobotę od godz. 8.00.

 

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny i dla najmłodszych STAŚ.

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz