Ostatnie nabożeństwo majowe w kościele odprawimy w poniedziałek o godz. 18.30.

 

We wtorek, 31 maja, przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

 

W środę, 1 czerwca, przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka. Zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30, w czasie której będziemy modlić się za wszystkie dzieci, aby wzrastały w łasce Bożej, mądrości i były otaczane miłością i troską przez swoich rodziców.

 

Rozpoczynamy miesiąc czerwiec, który poświęcony jest Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Litanię do Serca Pana Jezusa będziemy odmawiali po mszach św. a w niedzielę na nabożeństwie o godz. 15.00.  

 

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

W piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.30; spowiedź święta rano pół godz. przed mszą św. i popołudniu od godz. 17.30; do chorych zgłoszonych w zakrystii pójdę od godz. 8.00.

 

W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 18.30. Zapraszam do wspólnego odmówienia różańca i komunii św. wynagradzającej. Szczególnie zapraszam Dzieci Maryi, które poprowadzą to nabożeństwo i liturgię mszy św.

Spotkanie Dzieci Maryi przed nabożeństwem o godz. 17.30.

 

W najbliższą niedzielę, 5 czerwca przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczystość ta kończy okres Wielkanocy. Na dodatkowej mszy św. o godz. 12.00 rocznicę komunii obchodzić będą uczniowie kl. IV. Zapraszam całe rodziny na tę uroczystość.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy II i III. Sprzątali: Anna Tarabuła, Elżbieta Kwarciak, Barbara Lelito, Małgorzata Szeliga. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Podlesie. O porządki bardzo proszę w piątek o godz. 16.00.

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz