W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa majowego.

 

W maju, w sposób szczególny oddajemy cześć Matce Zbawiciela.

W naszej świątyni nabożeństwo majowe w poniedziałki, środy, piątki i soboty o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 15.00. Natomiast we wtorki i czwartki proszę, aby śpiewać Litanię do Matki Bożej przy kapliczkach.

 

W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 przeżywać będziemy Pierwszą Komunię św. Dzieci z klasy III. Spowiedź w sobotę o godz. 9.00.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy I. Sprzątali: Agnieszka Sarna, Barbara Paliwoda, Marita Kosowska, Ewa Olszowik, Zofia Kosowska, Urszula Osadzińska, Danuta Makusiewicz. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam rodzicom dzieci komunijnych.

 

Za ławkami do nabycia prasa katolicka.

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz