W czasie Wielkiego Postu zapraszam na drogę krzyżową w każdy piątek o godz. 16.30. Na Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15.00. za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

W sobotę, 19 marca, przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Święty Józef jest patronem Kościoła powszechnego oraz rodzin chrześcijańskich. Jest także orędownikiem dobrej śmierci.

 

W tym tygodniu w naszym dekanacie będzie gościć ikona Świętej Rodziny. Nasza parafia zaproszona jest do Babic, gdzie przywitamy ją w środę o godz. 16.00. Uroczysta msza św. z aktem oddania rodzin Świętej Rodzinie będzie odprawiona o godz. 17.00. Adoracja ikony potrwa do godz. 21.00. W czwartek adoracja ikony do godz. 15.30 i przejazd do Zagórza. W piątek ikona przybędzie do Regulic, a w sobotę do Poręby Żegoty. W naszej parafii w środę msza św. będzie odprawiona rano o godz. 7.00, natomiast o godz. 17.00 w Babicach mszę św. będę sprawował w intencji wszystkich rodzin z naszej parafii. Zapraszam każdego kto może na tę mszę św. ale i do prywatnej adoracji.

 

Bóg zapłać Dzielnicy Podlesie za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty. Sprzątali: Sabina Rucka, Halina Jaros, Monika Jaros, Zofia Lech, Marta Lelito, Wiesława Lelito. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam dzielnicy Podbagnie.

 

Za ławkami do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę wszelkich łask, Bożego błogosławieństwa i opieki św. Józefa.

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz