W poniedziałek na mszy św. wieczornej spotkanie uczniów kl. VII przygotowujących się do Bierzmowania.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

Na mszy św. wieczornej spotkanie uczniów kl. VIII przygotowujących się do bierzmowania.

W sobotę po wieczornej mszy św. spotkanie Dzieci Maryi.

Sołtys zwraca się z prośbą o odbieranie nakazów płatniczych – podatków, w Sołtysówce w dniach 21 do 25 lutego. Od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 13.00, a w piątek 13.00 – 17.00.

Bóg zapłać dzielnicy Wilczak za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty. Sprzątali: Anna Kuchta, Iwona Kobiela, Krystyna Noworyta. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy I.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę odważnego odpowiadania na głos Bożego wezwania, ufnego kroczenia za Panem i bycia znakiem Bożej obecności dla innych.

W tym tygodniu patronują nam:

wtorek – święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Chrześcijanie w Rzymie już od IV wieku obchodzili pamiątkę wybrania Wiecznego Miasta na stolicę Kościoła.

środa – Święty Polikarp (I/II w.), uczeń Świętego Jana, biskup Smyrny, męczennik za wiarę.