Msze Święte roratne sprawowane są we wtorki i czwartki o godz. 7.00, a w pozostałe dni o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam! Zabierzmy ze sobą lampiony.

 

Jutro, w poniedziałek, 6 grudnia, w liturgii przypada wspomnienie Świętego Mikołaja, biskupa. To dzień, kiedy obdarowujemy się prezentami. Niech nie zabraknie życzliwości i dobroci wobec wszystkich, szczególnie najbardziej potrzebujących.

 

W środę, 8 grudnia, będziemy obchodzili uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Kościół upamiętnia tajemnicę Maryi, która jako jedyna z ludzi została poczęta bez zmazy grzechu pierworodnego. Poświęcenie medalików dla dzieci komunijnych na mszy św. o godz. 17.00

 

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o 16.30. 

 

W zakrystii można nabyć świece Caritasu na stół wigilijny. Dochód zostanie przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Parafia przekazuje 7 zł. od każdej świecy. Jeżeli zostanie złożona większa ofiara przeznaczymy ją na funkcjonowanie grup dziecięcych w parafii.

 

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny i Staś.

 

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty dzielnicy Bębenki. Sprzątali: Halina Ptasińska, Bogusława Bogacz, Bogusława Podlipska, Mariusz Podlipski. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam dzielnicy Wilczak.

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz