Zapraszam do modlitwy wypominkowej za zmarłych pół godziny przed wieczorną mszą świętą. Nasza obecność na takiej modlitwie jest najlepszym przejawem miłości do naszych bliskich zmarłych.

W środę o 16.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W środę na mszę św. o godz. 17.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

W piątek po mszy św. o godz. 17.00 zbiórka ministrantów.

W sobotę o godz. 15.30 spotkanie Dzieci Maryi.

W przyszłą niedzielę zakończymy rok liturgiczny uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to trzecia niedziela miesiąca, w którą pamiętamy o celach remontowych naszego kościoła.

Na mszy św. o godz. 10.30 przyjęcie kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza, a na jej zakończenie szczególna modlitwa i błogosławieństwo dzieci.

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Piaski.

Sprzątały panie: Alicja Nędza, Barbara Parzymięso, Ilona Sowa, Magdalena Kosowska-Jędryczka, Józefa Wierzba, Jadwiga Kusior, Halina Adamska, Iwona Drabiec, Małgorzata Wanat, Zofia Klimara, Bogusława Mucha, Elżbieta Fuczek, Anna Cygan.

Bóg zapłać za zgrabienie liści i ich wywiezienie. Pracowali: Beata Paczuska, Tadeusz Paczuski, Grażyna Wierzba, Tadeusz Wierzba, Danuta Tuczek, Władysława Bąba, Danuta Makusiewicz, Kazimiera Wanat, Kazimiera Pająk, Agnieszka Sarna, Barbara Parzymięso, Wiesława Wróblewska, Anna Tarabuła, Leszek Tarabuła, Małgorzata Szeliga, Zbigniew Kosowski, Grażyna Wierzbic, Kazimierz Sarna, Teresa Basza, Zofia Kosowska, Stanisław Kosowski, Michalina Lelito, Barbara Lelito.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Kościelna

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

W tym tygodniu patronują nam:

– w środę – św. Elżbieta Węgierska (1207-1231), zakonnica, znana z niezwykłego miłosierdzia wobec ubogich;

– w czwartek – bł. Karolina Kózkówna (1898-1914), dziewica i męczennica, patronka Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Ruchu Czystych Serc;

– w sobotę – św. Rafał Kalinowski (1835-1907), kapłan, powstaniec styczniowy, karmelita.