Rozpoczęliśmy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia o godz. 18.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe, a w niedziele o 15.00.

Jutro, 3 maja, uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszego narodu. Przez lata ta uroczystość jednoczyła nas wokół sanktuarium jasnogórskiego, o którym św. Jan Paweł II, powiedział że tam bije serce naszego narodu. Msze św. i majówka w porządku niedzielnym.

We wtorek przypada wspomnienie św. Floriana. Na wieczornej mszy św. będziemy się modlić w intencji Strażaków i ich rodzin.

W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy w czasie nabożeństwa majowego.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i 1 ponadpodstawowej będzie w środę i czwartek o godz. 17.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed mszą poranną i popołudniu od 17.00 do 18.30. Do chorych i starszych zgłoszonych w zakrystii z komunią św. pójdę od godz. 8.00.

W sobotę uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej.

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela i dla najmłodszych majowy numer Stasia.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty Dzielnicy I. Sprzątały panie: Ewa Olszowik, Zofia Osadzińska, Zofia Kosowska, Danuta Makusiewicz, Agnieszka Sarna.

W tym tygodniu w sobotę o godz. 8.00 o sprzątanie kościoła bardzo proszę  Dzielnicę Wilczak.