Druga niedziela Wielkanocy jest obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus dał grzesznikom święto Miłosierdzia jako ostatnią deskę ratunku. Z dobrze odprawioną spowiedzią i Komunią Świętą, przyjętą w tym dniu, jest związana obietnica zupełnego odpuszczenia win i kar.

O 15.00, w godzinie miłosierdzia, zapraszam do wspólnej modlitwy Koronką do miłosierdzia Bożego.

Jutro w kościele spotkanie uczniów klas VII przygotowujących się do bierzmowania o godz. 17.00 klasa VII a

o godz. 18.00 klasa VII b

W środę 14 kwietnia będziemy obchodzili święto Chrztu Polski, ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej w 2019 r.

Nowenna do MB Nieustającej pomocy o godz. 18.45.

Na mszę św. o godz. 19.00 zapraszam uczniów klasy III przygotowujących się do I Komunii Św. na poświęcenie i wręczenie książeczek. Po mszy krótkie spotkanie.

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela i dla najmłodszych STAŚ.

Bóg zapłać za porządki w kościele dzielnicy Kościelna, sprzątały panie: Zofia Pająk, Grażyna Bębenek, Władysława Michniak, Urszula Cygan.

W tym tygodniu w sobotę o godz. 8.00 o sprzątanie kościoła bardzo proszę  Dzielnicę Do Bębenek.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.