
W piątek w kalendarzu liturgicznym wspominamy św. Ritę. Gorąco zachęcam do włączenia się w modlitwy za wstawiennictwem tej niezwykle skutecznej w wypraszaniu łask świętej.
Nabożeństwo rozpocznie się po mszy św. o godz. 18.00 poświęceniem róż, będziemy mogli oddać cześć relikwiom św. Rity i zostaniemy pobłogosławieni jej relikwiami.