Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem Litanii do Serca Bożego o godz. 15.00.

 

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W pierwszy piątek od godz. 8.00 odwiedziny starszych i chorych Parafian z Komunią Świętą, a po południu zapraszam na modlitwę adoracyjną i do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Adoracja od 17.30 zakończona nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 17.00.

 

W pierwszą sobotę przed Mszą wieczorną o godz. 17.30 odprawimy wynagradzające nabożeństwo ku czci NMP. Zapraszam do tej pięknej modlitwy różańcowej szczególnie Dzieci Maryi.

 

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na remont kościoła.

Dziękuję za imieninowe życzenia, wszelką życzliwość, a przede wszystkim za modlitwę i dar mszy świętej w mojej intencji.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Kasperczyków. Sprzątali: Beata Paczuska, Teresa Paczuska, Grażyna Wierzba, Władysława Lichota.     

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Piaski.

O porządki bardzo proszę w piątek od godz. 16.00.

 

Za ławkami do nabycia prasa katolicka.

 

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

 

W środę – św. Tomasz, Apostoł, który według tradycji miał zanieść Dobrą Nowinę do Indii, a jego wyznanie wiary winno być dla nas stałą inspiracją.

W sobotę – bł. Maria Teresa Ledóchowska, patronka dzieł misyjnych w Polsce, która swoje talenty i zdolności poświęciła dziełu misyjnemu Kościoła, zwłaszcza dla rozkrzewiania wiary w Afryce.

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz