Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego, o godz. 15.00 Nabożeństwo Godziny miłosierdzia.

 

W poniedziałek na mszę św. o godz. 19.00 zapraszam uczniów z klasy VIII, którzy przystąpią do bierzmowania. Po mszy św. spotkanie.

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

 

Nabożeństwo ku czci św. Rity w sobotę 22 dzień kwietnia.. Przed mszą św. odmówimy koronkę i litanię do św. Rity, a po mszy św. poświęcenie róż i uczczenie relikwii świętej.

 

Zakończyła się kadencja dotychczasowej Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Bardzo dziękuję wszystkim za poświęcony czas i włożoną pracę. W związku z tym musimy przeprowadzić nowe wybory i ukonstytuować nową Radę. Bardzo proszę, abyśmy przez cały tydzień do przyszłej niedzieli włącznie zgłaszali kandydatów ze swoich dzielnic. Każda osoba może zgłosić jednego kandydata. Zgłaszamy kandydatów anonimowo, na kartce piszemy nazwę dzielnicy i imię i nazwisko kandydata i składamy do skrzynki przy stoliku z gazetami. Kandydatem powinna być osoba wierząca, praktykująca, powyżej 16-tego roku życia, chętna do współpracy dla dobra parafii.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Kościelna. Sprzątali: Władysława Michniak, Władysława Zborowska, Janina Adamczyk, Zofia Pająk, Grażyna Klimara.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Do Bębenek.     

O porządki bardzo prosimy w piątek od godz. 16.00.

 

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na cele remontowe i utrzymanie parafii.

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz