We wtorek 28 marca będzie w naszej parafii spowiedź wielkopostna. Zapraszam wszystkich do pojednania się z Panem Bogiem, tak byśmy po chrześcijańsku mogli przeżyć Zmartwychwstanie Chrystusa.

Księża spowiadać będą od 8.00 do 10.00 i od 15.00 do 17.00.

 

W środę z racji spowiedzi w Babicach nie będzie przed mszą św. popołudniową nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Droga krzyżowa w piątek o godz. 16.30.

Nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00. W czasie tego nabożeństwa zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

 

Z dniem 1 kwietnia czyli od soboty nastąpi zmiana godziny mszy św. wieczornej. Od soboty msza św. wieczorna odprawiana będzie o godz. 19.00.

 

Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Palmową. Procesja z palmami przed mszą św. o godz. 10.30. Po mszy św. tradycyjnie odbędzie się konkurs palm. Panie z Koła Gospodyń proszą, aby chętni do wzięcia udziału w konkursie, zarejestrowali się przy dzwonnicy jeszcze przed mszą św. W tym roku wybierać będziemy najwyższą palmę dowolnie przyozdobioną oraz najpiękniejszą palmę tradycyjną.

 

Bóg zapłać za generalne porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Podlesie i Podbagnie. Sprzątali: Marta Lelito, Wiesława Lelito, Halina Jaros, Sabina Rucka, Władysława Kosowska, Maria Kosowska, Małgorzata Olszowik, Wiesława Piwowarczyk, Ewelina Wanat, Angelina Suter.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Wiślana.     

O porządki bardzo prosimy w sobotę od godz. 8.00.

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz