W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

 

Droga krzyżowa w piątek o godz. 16.30.

Nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00. W czasie tego nabożeństwa zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

 

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze trzydniowe rekolekcje wielkopostne. Na mszy św. o godz. 10.30 będzie poświęcenie książeczek dla dzieci komunijnych. Na zakończenie mszy św. będzie też błogosławieństwo wszystkich dzieci.

 

Spowiedź wielkopostna będzie w naszej parafii we wtorek 28 marca, czyli tydzień po rekolekcjach.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Dzielnicy I. Sprzątali: Zofia Kosowska, Marita Kosowska, Barbara Paliwoda, Ewa Olszowik, Zofia Kuchta, Agnieszka Sarna. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy II i III.     

O porządki bardzo prosimy w sobotę od godz. 8.00.

 

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz