W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano przed mszą św. oraz od godz. 15.00 – 16.30. Akt oddania Bożemu Sercu po mszy św. o godz. 17.00.

Do chorych pójdę od godz. 8.00.

Sobota będzie pierwszą miesiąca. W związku z tym zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 16.30 różaniec, o 17.00 msza św.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 15.30.

Droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30.

Nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 15.00. W czasie tego nabożeństwa zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

Zachęcam do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Uczestnicząc w nich z wiarą można pod zwykłymi warunkami zyskać odpust zupełny. Możemy go ofiarować za siebie lub za zmarłych.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Bębenki. Sprzątali: Katarzyna Kieres, Halina Ptasińska. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Wilczak.

O porządki bardzo prosimy w sobotę od godz. 8.00.

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Józefę Szafran. Wypraszajmy jej chwałę nieba.

Bóg zapłać za składane ofiary na remont i utrzymanie świątyni.