Msze Święte roratne sprawowane są we wtorki i czwartki o godz. 7.00, a w pozostałe dni o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam! 

 

We wtorek wspomnienie św. Łucji.

 

W środę wspomnienie św. Jana od Krzyża.

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy o 16.30. z racji 14-go dnia miesiąca na nabożeństwie i na mszy świętej będziemy się modlić w intencji naszej ojczyzny. Serdecznie zapraszam.

W środę na mszy św. spotkanie uczniów klasy ósmej przygotowujących się do bierzmowania.

 

W piątek rozpoczniemy bezpośrednie przygotowanie do Bożego Narodzenia Nowenną do Dzieciątka Jezus. Jest to też III piątek miesiąca. Z tej racji o 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego.  

 

W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.30 błogosławieństwo dzieci, a po mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VI.

 

Spowiedź przedświąteczna będzie w naszej parafii w przyszłym tygodniu we wtorek w godz. 8.00 do 10.00 i popołudniu od 15.00 do 18.00. bardzo proszę, aby skorzystać z tego daru łaski jakim jest spowiedź i przeżyć święta jako prawdziwe Boże narodzenie w swoim sercu.

 

W zakrystii można nabyć świece Caritasu na stół wigilijny. Dochód zostanie przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Parafia przekazuje 9 zł. od każdej świecy. Jeżeli zostanie złożona większa ofiara przeznaczymy ją na funkcjonowanie grup dziecięcych w parafii.

 

Dzisiaj po mszach świętych można złożyć ofiarę do puszek w ramach pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Do Bębenek. Sprzątali: Stanisława Handzlik, Gabriela Bulek, Bogumiła Pająk, Janina Jarczyk, Zofia Jaros, Marika Noworyta.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Bębenki. 

O porządki bardzo prosimy w sobotę od godz. 8.00.

 

Za ławkami do nabycia prasa katolicka.

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz