W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

W piątek przypada święto Świętej Marii Magdaleny. Magda z Magdali była uczennicą Jezusa. Wraz z innymi niewiastami towarzyszyła Zbawicielowi. Pierwsza  spotkała Zmartwychwstałego Pana i przekazała tę radosną nowinę Apostołom. Otrzymała miano Apostołki Apostołów. Będziemy modlić się przez jej wstawiennictwo, aby Dobra Nowina o Zmartwychwstałym dotarła do wszystkich ludzi.

W sobotę przypada święto Świętej Brygidy, patronki Europy. Przez jej wstawiennictwo będziemy modlić się, aby Europa była wierna chrześcijańskim wartościom i trwała wiernie przy Chrystusie i Jego Ewangelii.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Do Bębenek. Sprzątali: Joanna Mucha, Danuta Ziajka, Zofia Jaros, Aneta Piegzik, Małgorzata Jurczyk, Estera Grabowska, Gabriela Bulek i Józefa Paliwoda z ul. Świerkowej.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Bębenki.

O porządki bardzo proszę w piątek o godz. 16.00.

Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy wspierają swoimi ofiarami cele remontowe i bieżące utrzymanie naszej świątyni.

Za ławkami do nabycia prasa katolicka.

Wszystkim jubilatom i solenizantom życzę obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Niepokalanej.

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp.: Wiktora Wierzbę i Barbarę Cudak. Niech Bóg okaże im swoje miłosierdzie i wprowadzi do wiekuistego domu.