W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

Ten dzień jest świętem patronalnym Apostolstwa Chorych w związku ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. W modlitwie będziemy polecać Bogu wszystkich chorych i cierpiących, a także tych, którzy leczą i pielęgnują chorych.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Piaski. Sprzątali: Bogusława Mucha, Teresa Basza, Iwona Drabiec, Ewelina Kaszuba, Zofia Klimara, Alicja Nędza, Elżbieta Fuczek, Barbara Parzymięso, Magdalena Glistak, Jadwiga Kusior.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Kościelna.  

O porządki bardzo proszę w piątek o godz. 16.00.

 

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela i dla najmłodszych Staś.

 

 W tym tygodniu patronują nam:

 

środa– Błogosławiona Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica i zakonnica, patronka dzieł misyjnych w Polsce;

piątek – Święty Jan z Dukli (1414-1484), franciszkanin, świątobliwy kapłan, wybitny kaznodzieja.

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz