W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

W piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.45; spowiedź święta pół godziny przed poranną mszą św. oraz od 17.30;

do chorych zgłoszonych w zakrystii pójdę od godz. 8.00

W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Matki Najświętszej o godz. 18.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, szczególnie Dzieci Maryi.

Lipiec tradycyjnie w Kościele obchodzony jest jako miesiąc Najdroższej Krwi Chrystusa Pana. Zachęcam do odmawiania modlitw zwłaszcza Litanii do Chrystusowej Krwi.

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Kasperczyków. Sprzątali: Beata Paczuska, Władysława Lichota, Grażyna Wierzba.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Piaski.

O porządki bardzo proszę w piątek o godz. 16.00.

W tym tygodniu patronują nam:

wtorek, 28 czerwca – Święty Ireneusz (ok. 130-202), biskup i męczennik;

środa, 29 czerwca – Święci Apostołowie Piotr i Paweł, gorliwi głosiciele Ewangelii i męczennicy za wiarę w Chrystusa, filary wspólnoty Kościoła.