Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które głosi ks. Adam Aleksandrowicz z Zagórza.

10.30     – Msza św. z nauką ogólną

15.00     – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

15.30     – Msza św. z nauką ogólną

17.00     – Nauka dla dzieci kl. I – V

18.00     – Nauka dla uczniów kl. VII – VIII

19.00     – Msza św. z nauką ogólną

11.00     – Msza św. dla chorych i podeszłych wiekiem

17.00     – Nauka dla dzieci kl. I – V

18.00     – Nauka dla uczniów kl. VII – VIII

19.00     – Msza św. z nauką ogólną

We wtorek zachęcam do skorzystania z sakramentu spowiedzi – od 8.30 do 11.00 oraz od 15.00 do 17.00.

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

W środę na mszy św. o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII

Najbliższa niedziela, 10 kwietnia, będzie Niedzielą Męki Pańskiej, czyli Niedzielą Palmową. Będziemy wspominać uroczysty wjazd Chrystusa Pana do Jerozolimy. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy Świętej. Uroczysta procesja z palmami podczas Mszy Świętej o godz. 10.30. W ten sposób rozpoczniemy przeżywanie Wielkiego Tygodnia, w którym będziemy wspominać najważniejsze wydarzenia zbawcze: mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa. Po mszy św. konkurs na najpiękniejszą palmę tradycyjną.

W czasie Wielkiego Postu zapraszam na drogę krzyżową w każdy piątek o godz. 18.30. Na Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15.00. Składka z Gorzkich Żali na kwiaty do Bożego Grobu.

Bóg zapłać Dzielnicy Kasperczyków za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty. Sprzątali: Teresa Paczuska, Władysława Lichota, Grażyna Wierzba, Beata Paczuska, Natalia Olszowik, Celina Gał, Antonina Gał. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam dzielnicy Piaski.

Za ławkami do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny oraz świąteczny numer Stasia.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę wszelkich łask, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.