W czasie Wielkiego Postu zapraszam na drogę krzyżową w każdy piątek o godz. 18.30. Na Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15.00. Składka z Gorzkich Żali na kwiaty do Bożego Grobu.

 

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

 

W najbliższy piątek, 1 kwietnia nastąpi zmiana godziny wieczornej mszy św.

z 17.00 na godz. 19.00.

Będzie to zarazem pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed poranną mszą św. oraz popołudniu od godz. 17.00. Do chorych zgłoszonych w zakrystii pójdę od godz. 8.00.

 

Sobota, 2 kwietnia, będzie pierwszą sobotą miesiąca. Wystawianie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Matki Najświętszej pół godz. przed wieczorną mszą św.

 

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze Rekolekcje Wielkopostne, które zakończą się we wtorek spowiedzią. Zadbajmy o to, by nasze serca były dobrze przygotowane na trzy święte dni Paschalne.

 

Za dwa tygodnie będziemy przeżywać Niedzielę Palmową. O godz. 10.30 procesja z palmami, a po mszy św. konkurs na najpiękniejszą palmę tradycyjną. Zapraszam wszystkie dzieci na tę procesję i do wzięcia udziału w konkursie.

 

Bóg zapłać Dzielnicy Wiślana za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty. Sprzątali: Krystyna Szafran, Barbara Wierzbic, Danuta Tuczek. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam dzielnicy Kasperczyków.

 

Bóg zapłać za wszelkie ofiary na cele remontowe. W tym miesiącu zebraliśmy 6124 zł.

 

Za ławkami do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę wszelkich łask, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz