W czasie Wielkiego Postu serdecznie zapraszam na drogę krzyżową w każdy piątek o godz. 16.30. Na Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15.00. za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

We wtorek, 8 marca, przypada Dzień Kobiet. Wszystkim paniom życzę obfitości Bożego błogosławieństwa, doświadczenia miłości i szacunku oraz opieki Matki Najświętszej. W sposób szczególny będziemy się o to modlić na Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 16.30.

 

W piątek na mszy św. wieczornej spotkanie klas VIII przygotowujących się do bierzmowania.

 

Bóg zapłać Dzielnicy II i III za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty. Sprzątali: Barbara Lelito, Elżbieta Kwarciak, Anna Tarabuła, Justyna Tatar, Małgorzata Szeliga, Grażyna Wierzbic. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam dzielnicy Podlesie.

Bóg zapłać za ofiary złożone  na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Nasza parafia przekazała 5480zł.

 

Za ławkami do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny i marcowy numer Stasia.

 

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności śp. Marię Wierzbic. Wypraszajmy dla niej łaskę życia wiecznego.

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę odważnego odpowiadania na głos Bożego wezwania, ufnego kroczenia za Panem i bycia znakiem Bożej obecności dla innych.

 

 

 

 

 

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz