W poniedziałek na mszy św. wieczornej spotkanie uczniów kl. VIII przygotowujących się do bierzmowania. Na to spotkanie przychodzimy z indeksami kandydata do bierzmowania.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30

W piątek 15 min. przed mszą św. wieczorną zapraszam do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia.

W piątek o godz. 15.30 zapraszam na spotkanie Dzieci Maryi

Bóg zapłać dzielnicy Bębenki za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty. Sprzątali: Bogusława Bogacz, Halina Ptasińska, Bożena Firek. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Wilczak.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę odważnego odpowiadania na głos Bożego wezwania, ufnego kroczenia za Panem i bycia znakiem Bożej obecności dla innych.

W tym tygodniu patronują nam:

Poniedziałek – Święty Cyryl (826-869), mnich i Święty Metody (815/820-885) biskup, apostołowie Słowian, współpatroni Europy.