Dzisiejszy dzień to okazja, aby wspomnieć sakrament chrztu świętego. Chrzest Janowy był zapowiedzią prawdziwego chrztu. Przez ten sakrament zostaliśmy złączeni z Chrystusem i włączeni do Kościoła. Niech dzisiejszy dzień będzie dniem wdzięczności za naszych rodziców, rodziców chrzestnych, którzy wyznając wiarę, przynieśli nas do świątyni, abyśmy mogli dostąpić odrodzenia z wody i Ducha Świętego.

Dziś kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie można śpiewać do 2 lutego.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

W tym tygodniu będziemy kontynuowali spotkania kolędowe na mszach św. o godz. 18.00.

Bóg zapłać dzielnicy Wiślana za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty. Sprzątały panie: Danuta Tuczek, Jolanta Szala. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Kasperczyków.

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy Bożej radości oraz doświadczenia tego, że Bóg jest z nami i nieustannie się o nas troszczy.