Każdego dnia w październiku zapraszam na nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 15.00.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po różańcu.

W tym tygodniu szczególną modlitwą otoczmy dzieci pierwszokomunijne, którym w środę na Mszy Świętej o godz. 17.00. pobłogosławimy ich pierwsze różańce. Po mszy św. spotkanie z rodzicami.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 16.00.

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Wilczak.

Sprzątały panie: Helena Klimara, Iwona Kobiela, Anna Kuchta.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy I.

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela a dla najmłodszych Mały Gość Niedzielny i październikowy numer Stasia.

W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek 4 października – św. Franciszek z Asyżu (1182-1226), diakon, założyciel Zakonu Braci Mniejszych;

– we wtorek 5 października – św. Faustyna Kowalska (1905-1938), zakonnica ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, mistyczka, nazywana Sekretarką Bożego miłosierdzia;

– w czwartek 7 października – Najświętsza Maryja Panna Różańcowa – patronka wspólnot Żywego Różańca.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości Bożych darów, opieki Matki Najświętszej i świętych patronów na każdy dzień.