Zapraszam na nabożeństwa o godz. 18.30: w środę na nowennę do MB Nieustającej Pomocy, a w sobotę na nowennę przed beatyfikacją sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.

 

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela, a dla najmłodszych specjalny wakacyjny numer Stasia, w którym są zagadki, rebusy, krzyżówki.

 

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwity dzielnicy Bębenki. Sprzątali: Adam Kosowski, Bożena Kosowska, Bożena Firek, Bogusława Podlipska, Mariusz Podlipski, Józefa Szala, Halina Ptasińska, Bogusława Bogacz. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam Dzielnicy Wilczak.

 

W tym tygodniu w czwartek obchodzimy święto św. Marii Magdaleny, w piątek święto św. Brygidy – patronki Europy, w sobotę wspominamy św. Kingę, a w przyszłą niedzielę św. Jakuba i św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej racji po każdej mszy św. będzie błogosławieństwo pojazdów.

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości Bożych darów, opieki Matki Najświętszej i świętych patronów na każdy dzień.

 

 

 

 

 

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz