W środę zapraszam na nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwity dzielnicy Kościelna. Sprzątały panie: Elżbieta Bolek, Władysława Zborowska, Halina Sędzielarz, Urszula Cygan, Grażyna Bębenek. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam dzielnicy Do Bębenek.

W czwartek przy Straży Pożarnej do godz. 10.00 będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

W tym tygodniu patronują nam:

– wtorek 6 lipca – bł. Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica, patronka dzieł misyjnych w Polsce, założycielka pisma „Echo z Afryki”, animującego ruchy misyjne;

– czwartek 8 lipca – św. Jan z Dukli (ok. 1414-1484), prezbiter, gorliwy duszpasterz i teolog.