W środę przeżyjemy Dzień Ojca. Na nowennie do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30 w szczególny sposób będziemy się modlić za wszystkich ojców w naszej parafii, by wzorem św. Józefa odważnie podejmowali wyzwania wynikające z ich powołania.

 

W czwartek 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, który wzywał do nawrócenia i przygotował drogę Jezusowi. Wskazał Jezusa jako Baranka Bożego.

 

W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy o godz. 19.00 na Mszę Świętą dziękczynną za wszelkie dary i łaski, których Bóg udzielił nam w tym roku, za piękną pracę wychowawczą naszych nauczycieli, pedagogów, pracowników szkoły, za rzetelną pracę dzieci i młodzieży, uwieńczoną dobrymi wynikami.

 

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela i dla najmłodszych lipcowy numer STASIA.

 

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwity dzielnicy Kasperczyków. Sprzątały panie: Maria Wierzbic, Beata Paczuska, Władysława Lichota, Maria Nędza, Teresa Paczuska. W tym tygodniu troskę o kościół powierzam dzielnicy Piaski.

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz