Dzisiaj po mszy świętej o godz. 15.30 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

Spotkanie w ramach przygotowania do bierzmowania dla kl. VI będzie w poniedziałek o godz. 17.30, a dla klas VII w środę o 17.30.

W sobotę o 16.00 zapraszam Dzieci Maryi na mszę św. a po niej na spotkanie.

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela.

Bóg zapłać za sprzątanie dzielnicy Wiślana. Sprzątały panie: Danuta Tuczek, Barbara Wierzbic, Jolanta Szala. Bóg zapłać również rodzicom dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św. za ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu w sobotę o sprzątanie w kościele proszę dzielnicę Kasperczyków.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

W tym tygodniu patronują nam:

poniedziałek 14 czerwca – bł. Michał Kozal (1893-1943), biskup, męczennik w obozie w Dachau;

czwartek 17 czerwca – św. Albert Chmielowski (1845-1916), zakonnik, założyciel albertynów i albertynek, wzór troski o ubogich.