Zapraszam na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.30, a w niedziele o 15.00.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i 1 ponadpodstawowej będzie we wtorek na mszy św. o godz. 19.00.

W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy w czasie nabożeństwa majowego.

W czwartek w naszej parafii młodzież przyjmie sakrament bierzmowania na mszy św. wieczornej, która w tym dniu zostanie odprawione wyjątkowo o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Św. Na mszy św. o godzinie 12.00 chłopcy z kl. III przystąpią do I Komunii Św. Spowiedź dla nich będzie w sobotę o godz. 9.00.

Próby w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00.

Grupa Dzieci Maryi będzie miała swoje spotkanie w sobotę o godz. 16.00.

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela.

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty Dzielnicy II i III. Sprzątały panie: Małgorzata Szeliga, Barbara Lelito, Justyna Tatar, Irena Wierzba, Anna Tarabuła, Elżbieta Kwarciak, Anna Bogacz, Grażyna Wierzbic, Stanisława Kumala.

W tym tygodniu troskę o kościół powierzam rodzicom dzieci I-Komunijnych.