Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.

 

W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

 

Bóg zapłać za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty dzielnicy Do Bębenek, sprzątały panie: Bogumiła Pająk, Zofia Jaros, Kamila Szumniak, Estera Grabowska. W tym tygodniu w sobotę o godz. 8.00 o sprzątanie kościoła bardzo proszę  Dzielnicę Bębenki.

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz