Chrzest Chrystusa jest objawieniem – epifanią. Jezus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, objawia się światu jako umiłowany Syn Boga, naznaczony mocą Ducha świętego, który przychodzi, by objawić Boga światu. Ta niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.

Na dodatkowej mszy św. o godz. 18.00 spotykamy się we wspólnocie rodzin z poszczególnych ulic. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy według ustalonego porządku:

Poniedziałek –   ul. Ks. K. Wojtyły numery parzyste od skrzyżowania do końca, Partyzantów, Struga, Cichy Kącik

środa –     Bębenki

piątek –    ul. Ks. K. Wojtyły numery parzyste od początku do kościoła

sobota –    ul. Ks. K. Wojtyły numery parzyste od kościoła do skrzyżowania

W tym tygodniu odwiedzę również rodziny, które poprosiły o kolędę u siebie w domu:

Zimna Woda, św. Floriana, Spokojna – poniedziałek od godz. 14.00

Świerkowa i Chechlana – poniedziałek od godz. 18.45

Ks. K. Wojtyły Nieparzyste, Nadwiślańska i Poprzeczna – środa od godz. 18.45

Brzozowa i Ks. K. Wojtyły parzyste – piątek od 14.00

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Kasperczyków. Sprzątały panie: Beata Paczuska, Teresa Paczuska, Władysława Lichota, Alicja Gał, Celina Gał. W tym tygodniu w sobotę o godz. 8.00 o porządki w kościele proszę dzielnicę Piaski.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.